Vánoce

Vianoce, spoločný čas
Vianoce, spoločný čas
Kto by nepoznal adventný kalendár? Namiesto čokoládových políčok môžete z toho nášho každý deň v decembri vylúpnuť jednu otázku, nápad alebo užitočnú afirmáciu. Vymysleli sme ho tak, aby bol pre vás oporou, rozveselením i možnosťou zastaviť sa. Rovnako ako ďalšia časť adventného zamyslenia, tentoraz s otázkou vzťahu k rodine. A nakoniec sa môžete začítať do rozhovoru s aromaterapeutkou Michaelou Makulovou.
Predvianočné upratovanie trochu inak
Predvianočné upratovanie trochu inak

Čistota je veľká téma snáď pre každého. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo pre vás čistý domov znamená? Na poriadne upratovanie nepotrebujete armádu prostriedkov a úplne vám postačia len dva. Naša kolegyňa Radka sa rozpísala o tom, čo všetko s nimi doma zvládne.

Upratovanie nie je len o čistiacich prostriedkoch, ale aj o množstve vecí, ktorými sa obklopujeme alebo o ich organizácii. V ďalšom článku vám poodhalíme kúzlo minimalizmu.

Vianoce v pohode a bez stresu
Vianoce v pohode a bez stresu
Ako v tom zhone vytvoriť pohodu a pokoj? Napätie často vzniká v našej mysli a rovnako tak sa mu možno aj vyhnúť. Vyvrátime niekoľko klišé o tom, čo treba stihnúť, a poradíme, ako si urobiť čas pre seba. A máme pre vás pripravený úvod k adventnému zamysleniu.
Sme všetkým, čo nás obklopuje
Sme všetkým, čo nás obklopuje

Nechajte sa inšpirovať naším vianočným sprievodcom. Od druhej polovice novembra a až do konca roka nájdete každú nedeľu na našom blogu množstvo tipov, rád aj zamyslenia. Pripravili sme pre vás 6 tematických blokov, ktorými vás chceme previesť a inšpirovať.

Zvýhodnený nákup