Podporujeme

Tierra Verde pomáha

Naším snom je čistá a zdravá planéta. Kladieme dôraz na zodpovedné správanie nielen k nej, ale aj k ľuďom, ktorým je domovom. Ľudskosť a spoločenská zodpovednosť sú dôležitou súčasťou našich firemných hodnôt. Pomáhame znevýhodneným osobám a ľuďom v núdzi zvýšiť kvalitu ich života.

Ako sme už pomohli

Pomoc Sýrii

Podporujeme - Človek v tiesni

Autor fotografie: Člověk v tísni

Vďaka vašim nákupom Mydla z Aleppa sa nám od septembra do novembra 2020 spoločne podarilo získať sumu, ktorá slúži na opravy zničených tried, nákup školských pomôcok alebo školenie učiteľov, ako riešiť psychické traumy žiakov. Z každého predaného mydla sme venovali 5 Kč organizácii Člověk v tísni. Viac na www.clovekvtisni.cz.

Skutočne zdravá škola

Podporujeme - Skutočne zdravá škola

www.skutecnezdravaskola.cz

www.skutocnezdravaskola.sk

Záleží nám na tom, aby deti v českých školách vyrastali v zdravom prostredí a bez zbytočnej chémie. Poskytujeme stálu partnerskú zľavu na naše produkty MŠ Zábřeh, ZŠ a MŠ VIA LIBERTATIS v obci Nelahozeves a ZŠ a MŠ obce Zbyslavice.

Ako požiadať o pomoc

V spolupráci s rôznymi organizáciami realizujeme zmysluplné projekty v oblasti zdravia, sociálnej pomoci a ochrany životného prostredia. Pomáhame aj individuálne. Otázky a žiadosti posielajte na e-mail petra.lopusnikova@tierraverde.cz alebo nás kontaktujte na našej facebookovej stránke.

Výhody registrácie