Skutočný bezobal

Koncept bezobalovej čapovanej drogérie sme predstavili na jar 2017 a sme nadšení, že sa naše eko produkty čapujú už na viac než 300 miestach v Česku a na Slovensku. A stále sa nám hlásia noví záujemcovia.

Uvedomujeme si, že z plastového odpadu sa stal celosvetový problém a že recyklácia je len začiatok. Proto volíme udržateľnú cestu, teda obmedziť samotnú tvorbu plastového odpadu. Či už cestou upcyklácie (opätovného použitia) obalov alebo bezobalového predaja. A srdečne ďakujeme našim partnerom a zákazníkom, ktorí nás v bezobalovom predaji podporujú.

Viete, prečo sú naše bezobalové predajne naozaj zero waste?

Produkty pre bezobalový predaj dodávame vo vratných kanistroch a vedrách, ktoré sú určené na opakované naplnenie. Obchodníci nám ich posielajú naspäť, takže jeden kanister poslúži pokojne aj stokrát. Spočítali sme totiž, že samotné dodávanie vo veľkých baleniach nestačí. Ak by sme do predajne zaslali 25-litrový kanister a nezaistili jeho vrátenie a opätovné naplnenie, navnivoč príde rovnaké množstvo plastu, ako keby sme mu dodali 25 našich litrových fľaší.

Príďte si načapovať eko drogériu a kozmetiku do vlastných nádob alebo do znovu použiteľných, ktoré bývajú v predajniach k dispozícii.

NAJBLIŽŠIA BEZOBALOVÁ PREDAJŇA

Máte to do bezobalovej predajne zatiaľ ďaleko?

Hoci sa snažíme informácie o našich bezobalových predajniach čo najviac rozšíriť medzi predajcov, nie všetci tento koncept poznajú. Alebo zvažujú, či by oň mali ich zákazníci dostatočný záujem. Bezobalovému predaju veľmi pomôže, ak sa vo svojich obľúbených obchodoch popýtate, či by pre nich bol tento spôsob predaja eko drogérie či kozmetiky zaujímavý. Možno to bude práve vaša otázka, ktorá predajcu motivuje ozvať sa nám a začať čapovať/sypať :-)

Novým záujemcom o bezobalový predaj radi poskytneme podrobné informácie, stačí vyplniť kontaktný formulár na našich stránkach. Potom vás kontaktuje náš obchodný zástupca a pomôže vám vytvoriť ponuku na mieru.

Zvýhodnený nákup