TIP 4 - Ako účinne dezinfikovať domácnosť

TIP 4 - Ako účinne dezinfikovať domácnosť

Naše výrobky, ktoré vám pomôžu účinne dezinfikovať vašu domácnosť:

DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK – NA UMÝVATEĽNÉ POVRCHY
KUCHYNSKÁ HANDRIČKA – PRATEĽNÁ Z BAMBUSU A BIOBAVLNY
UTIERKA FROTÉ – Z BAMBUSU A BIOBAVLNY
OSVIEŽOVAČE VZDUCHU - LEVANDUĽA A VAVRÍN KUBÉBOVÝ

Hygienici odporúčajú dezinfikovať povrchy nielen v domácnostiach, ale aj na miestach, kde sa pohybuje viac ľudí, teda vo firmách, v obchodoch, kaviarňach a reštauráciách s výdajnými okienkami, e-shopoch, v dopravných prostriedkoch.

Vírus, ktorý nečakane vtrhol do života nás všetkých, je zákerný nielen tým, že naň naše imunitné systémy nie sú pripravené, ale tiež tým, ako dlho je schopný prežívať bez hostiteľa. Vedci zistili, že vo vzduchu prežíva vírus minimálne 3 hodiny vo forme aerosólu, na medi 4 hodiny, na kartóne 24 hodín, na nerezovej oceli 48 hodín a na plastoch bol v malom množstve stále detekovateľný dokonca aj po 72 hodinách.

Preto sme pre vás vyvinuli nový DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA UMÝVATEĽNÉ POVRCHY NA BÁZE LIEHU S CITRÓNOVOU A LEVANDUĽOVOU SILICOU.  Ide o úplne biologicky odbúrateľný a pre ľudský organizmus netoxický dezinfekčný prostriedok, ktorý na rozdiel od konvenčných prípravkov neobsahuje chlór ani iné problematické chemické zložky.

A ako tento náš dezinfekčný prostriedok používať?

01. Aplikujte dezinfekčný prostriedok

Nezriedený ho buď handričkou alebo pomocou rozprašovača aplikujeme na povrch a necháme pôsobiť jednu minútu, pri väčšom znečistení 5 minút.

02. Dezinfekciu opláchnite

Potom čistený povrch opláchneme vodou alebo utrieme navlhčenou handričkou.

03. Zamerajte sa na dôležité miesta

V domácnostiach je potrebné dezinfikovať hlavne povrchy v kuchyniach a kúpeľniach, kľučky, vypínače, ale aj ďalší nábytok a tiež mobilné telefóny, klávesnice, volanty v autách a ďalšie predmety, ktoré mohli pri ich používaní prísť do styku s vírusom.

04. Osviežte svoj domov

Pre jemnú dezinfekciu a spríjemnenie prostredia, v ktorom trávime svoje dni, môžete použiť osviežovače vzduchu s obsahom alkoholu a účinných prírodných silíc.

Výhody registrácie