Kapitoly z dospělé ekonomie
 Kapitoly z dospělé ekonomie

Kapitoly z dospělé ekonomie

Tento produkt sa už nepredáva.

Ak máte radi knihy, ktoré dokážu úplne zmeniť Váš pohľad na úplne bežné a samozrejmé veci, môžeme Vám Kapitoly z dospelej ekonómie len odporučiť. Autorkou tejto knihy je česká antropologička Kateřina Varhaník Wildová, ktorá svoje originálne názory, skúsenosti a postrehy týkajúce sa peňazí a ľudského ekonomického správania pravidelne zdieľa na stránkach v Pravém domácím časopisua na konte má aj čítavú prvotinu Manifest disfrutalismu.

Viac o produkte

Popis produktu

Základom tejto knihy sú eseje týkajúce sa nášho každodenného fungovania v ekonomickom systéme publikovanej v Pravém domácím časopisu. Autorka rozoberá rôzne paradoxy súčasného sveta, ktorého hlavnými bohmi sú Zisk, Dlh, Súťaženie a Spotreba. Ukazuje, že nie vždy sa musíme podriaďovať prikázaním mainstreamovej ekonómie, ktoré sú často proti prírode aj zdravému rozumu.

K výrobe knihy bol použitý kvalitný recyklovaný papier so známkou EÚ Eco Label.

Kateřina Varhaník Wildová (1975) - česká antropologička, ktorá sa rozhodla vymeniť pohodlný mestský život za oveľa farebnejší život na vidieku. S rodinou presídlila do hôr v španielskej Andalúzii, kde ju výskum lifestylových migrantov inšpiroval k napísaniu knihy Manifest disfrutalismu.Priťahuje ju sociálny experiment – materiálny minimalizmus, komunitná sebestačnosť, barter a alternatívna mena.

Ostatné informácie/bezpečnosť

Krajina pôvoduČeská republika
Výhody registrácie