Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm) (1 ks)
 Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm)

Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm) (1 ks)

Pevná taška vyrobená z použitých obalov z naších surovín a potravy pre zvieratá. Podľa dostupného materiálu tašky šijeme s motívom mačky, psa alebo à la patchwork. Túto recy krásku môžete vďaka dlhším ušiam nosiť aj cez rameno. Rada vám bude robiť spoločnosť na nákupy, do práce, na piknik alebo pláž. Môžete s ňou urobiť radosť psíčkarom, milovníkom mačiek aj vyznávačom zero waste. Viac o produkte
Na sklade
14,95 €
Recy taška mačkopes – veľká (40 × 50 × 10 cm)
  14,95 €

Popis produktu

Každá taška z kolekcie BORN AGAINje originál, ktorý ušili šikovné české ručičky. Pretože rozmery recyklovaného materiálu nie vždy dovolia presne dodržať strih, môžu sea udané rozmery 40 x 50 x 10 cm mierne líšiť. Tašky sú veľmi pevné a odolné, nahradia desiatky trhajúcich sa igelitiek.

Nápad vyrábať tašky z obalov od surovín, ktoré používáme vo výrobe, a zvieracej potravy, vznikol pri spolupráci s mačacím útulkom Kočičí oáza. Teší nás, že môžeme týmto materiálom dať druhú šancu a že vám recy tašky budú verne slúžiť dlhé roky. Ak by ste mali záujem o určitý motív, dajte nám to vedieť do poznámky v objednávke. Budeme se snažit vybrať pre vás tu najkrajšiu :-)

Táto taška by podľa štandardov nášho bežného sveta vlastne vôbec nemala existovať. Vznikla napriek zavedeným zvyklostiam zbavovať sa toho, čo raz už poslúžilo, ako nepotrebného odpadu, a prvému prikázániu biznisu robiť len to, čo přináša čo najväčší zisk. Naša planéta nám veľkoryso poskytuje brať si od nej všetko, čo chceme. Časť tohto bohatstva použijeme iba raz a potom jednoducho zahodíme. Míňame neobnoviteľné zdroje na obalový materiál, ktorý sa potom po storočia rozkladá na skládkách alebo vyletí komínom do atmosféry.

Skúsme sa vydať po inej ceste a aspoň časť tohto materiálu využiť k výrobe užitočných vecí, na ktoré by sa inak spotreboval materiál nový. Verte, že to nie je zbytočné, nie je to len kvapka v nekonečnom mori, ktorá nič nezmení. Je to odkaz našej Zemi, že ju začínáme vnímať a rešpektovať ako živú bytosť, náš jediný domov. Planéta nám za to bude vyjadrovať svoju vďačnosť skrz dušu predmetu vyrobeného z materiálu, ktorý by inak skončil v smetiaku. Noste recy tašku hrdo a užívajte si ju.

K produktu odporúčame dokúpiť

TIERRA VERDE radia

Máte otázku k produktu?OPÝTAŤ SA

Ostatné informácie/bezpečnosť

Krajina pôvoduČeská republika

Podobné produkty

Výhody registrácie