Recy veľká nákupná taška (50 × 40 × 10 cm) (1 ks)
Použitie produktu Recy nákupná taška – veľká (40 × 50 × 10 cm)

Recy veľká nákupná taška (50 × 40 × 10 cm) (1 ks)

Pevná taška vyrobená z použitých obalov z naších surovín a potravy pre zvieratá. Túto recy krásku môžete vďaka dlhším ušiam nosiť aj cez rameno. Rada vám bude robiť spoločnosť na nákupy, do práce, na piknik alebo pláž. Určite spraví radosť vyznávačom zero waste. Viac o produkte
Momentálne nedostupné
Recy nákupná taška – veľká (40 × 50 × 10 cm)
  6,85 €

Popis produktu

Táto taška by podľa štandardov nášho bežného sveta vlastne vôbec nemala existovať. Vznikla napriek zavedeným zvyklostiam zbavovať sa toho, čo raz už poslúžilo, ako nepotrebného odpadu, a prvému prikázániu biznisu robiť len to, čo přináša čo najväčší zisk. Naša planéta nám veľkoryso poskytuje brať si od nej všetko, čo chceme. Časť tohto bohatstva použijeme iba raz a potom jednoducho zahodíme. Míňame neobnoviteľné zdroje na obalový materiál, ktorý sa potom po storočia rozkladá na skládkách alebo vyletí komínom do atmosféry.

Skúsme sa vydať po inej ceste a aspoň časť tohto materiálu využiť k výrobe užitočných vecí, na ktoré by sa inak spotreboval materiál nový. Verte, že to nie je zbytočné, nie je to len kvapka v nekonečnom mori, ktorá nič nezmení. Je to odkaz našej Zemi, že ju začínáme vnímať a rešpektovať ako živú bytosť, náš jediný domov. Planéta nám za to bude vyjadrovať svoju vďačnosť skrz dušu predmetu vyrobeného z materiálu, ktorý by inak skončil v smetiaku. Noste recy tašku hrdo a užívajte si ju.

Ostatné informácie/bezpečnosť

Krajina pôvoduČeská republika
Výhody registrácie