Sme všetkým, čo nás obklopuje

Sme všetkým, čo nás obklopuje

Vianoce sú o energii vzťahov, zdieľanie a stretávanie. Pôsobí na nás prostredníctvom vecí, ktorými sa obklopujeme aj ľudí, s ktorými trávime čas.

Aj preto treba venovať pozornosť snáď každému dňu. Na to vám poslúži predvianočný sprievodca od TIERRA VERDE. Toto obdobie so sebou nesie okrem radostí niekedy aj starosti. S darčekmi, upratovaním či výzvou, ako všetko zvládnuť. Snáď každý z nás si praje tento čas prežiť v pokoji, plne a vedome, s citlivou starostlivosťou o domov, svojich blízkych aj seba samého.

Nechajte sa inšpirovať naším vianočným sprievodcom. Od druhej polovice novembra a až do konca roka nájdete každú nedeľu na našom blogu množstvo tipov, rád aj zamyslenia. Pripravili sme pre vás 6 tematických blokov, ktorými vás chceme previesť a inšpirovať.

Vianoce v pohode a bez stresu

Ako ale v tom zhone vytvoriť pohodu a pokoj? Napätie často vzniká v našej mysli a rovnako tak sa mu možno aj vyhnúť. Vyvrátime niekoľko klišé o tom, čo treba stihnúť, a poradíme, ako si urobiť čas pre seba. A máme pre vás pripravené otázky na zamyslenie o vzťahu k svetu.

Predvianočné upratovanie trochu inak

Čistota je veľká téma snáď pre každého. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo pre vás čistý domov znamená? Na poriadne upratovanie nepotrebujete armádu prostriedkov a úplne vám postačia len dva. Naša kolegyňa Radka sa rozpísala o tom, čo všetko s nimi doma zvládne.

Vianoce, čas spoločný

Kto by nepoznal adventný kalendár? Namiesto čokoládových políčok môžete z toho nášho každý deň v decembri vylúpnuť jednu otázku, nápad alebo užitočnú afirmáciu. Vymysleli sme ho tak, aby bol pre vás oporou, rozveselením i možnosťou zastaviť sa. Rovnako ako ďalšia časť adventného zamyslenia, tentoraz s otázkou vzťahu k rodine.

Obal nemusí byť odpad

Darčeky, ktoré rozdávame svojim blízkym, napríklad v podobe vianočných balíčkov od TIERRA VERDE, dokážu potešiť niekoľkokrát. Či už si do dózy schováte drobnosti alebo s ňou vyrazíte do bezobalového obchodu. V článku sa od našej technologičky Daniely dozviete, čo pre násznamená čisté zloženie. A neminie vás ani tretie zamyslenie o medziľudských vzťahoch.

Darčeky za 5 minút 12

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí nakupujú darčeky tesne pred Štedrým dňom, zbystrite. V tomto týždni na našom blogu nájdete tipy na darčeky pre nematerialistov. Na sociálnych sieťach by vám tiež nemala uniknúť súťaž o vianočné darčeky. Čaká vás aj posledný diel zamyslenia, tentoraz o tom, čo všetko obnáša vzťah k sebe samému.

Ako vyzerajú Vianoce okolo nás

Posledná téma vám poodhalí, ako vyzerajú Vianoce u jedného z našich dodávateľov z Francúzska, a prinesieme tipy na rýchle upratovanie.

A to nie je zďaleka všetko. Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach. Prajeme vám pokojný predvianočný čas plný radosti z toho, čo má skutočne zmysel!

Vaša TERRA VERDE

Výhody registrácie