O Tierra Verde

Naše poslanie

Naše poslanie

Výrobky a služby, ktoré ponúkame, sú odrazom nás samých. Vyjadrujú náš pohľad na svet. Vznikajú s láskou, vášňou a radosťou a sú zhmotnením našej filozofie. Vďaka nim spoločne tvoríme svet, v ktorom si prajeme žiť.

Náš prístup

Náš prístup

V Tierra Verde žijeme podľa princípov skutočne ekologického života, teda True Eco. Hľadáme súvislosti, skúmame podstatu ekologických problémov a nachádzame ich riešenia. Vyhodnocujeme a upravujeme ich podľa nových skúseností a poznatkov. V rýchlo sa meniacom svete prepracovávame ďalšie postupy a sme v tom dôslední a nekompromisní. True Eco tvorí jednoduchý, ale premyslený rámec, v ktorom sa všetky naše aktivity odohrávajú. Výsledkom je 200 produktov takmer 100 % rozložiteľných v prírode, prostredníctvom ktorých vám pomáhame žiť ohľaduplnejšie, šetrnejšie a udržateľnejšie.

Ako to robíme

Ako to robíme

V zložení produktov nerobíme kompromisy. Svoju energiu vkladáme do trpezlivého vysvetľovania ohľaduplnejších prístupov. Naša eko drogéria a eko kozmetika je koncentrovaná a ľahko odbúrateľná. Aj preto môžu naše kľúčové produkty niesť prísny certifikát Ecogarantie. V Tierra Verde žijeme True Eco. Sme dôslednejší, ako je bežné. Byť o krok vpred znamená vidieť za horizont.

Certifikáty

Certifikáty

Niekto im neverí, niekto ich vyhľadáva. Značky a certifikáty. V Tierra Verde nám záleží na tom, aby boli materiály a vstupné suroviny, z ktorých vznikajú naše produkty, čo najviac fér a bio. Na celom rade z nich nájdete označenie Ecogarantie, PEFC alebo GOTS. Čo znamenajú? Poďme si ich krátko predstaviť. Každá značka prispieva k lepšiemu a zdravšiemu svetu a stojí za to jej načúvať.

Ako to robíme

Podporujeme

Naším snom je čistá a zdravá planéta. Kladieme dôraz na zodpovedné správanie nielen k nej, ale aj k ľuďom, ktorí ju obývajú. Ľudskosť a spoločenská zodpovednosť sú dôležitou súčasťou našich firemných hodnôt. Pomáhame znevýhodneným ľuďom a ľuďom v núdzi zvýšiť kvalitu ich života.

Projekt Kreatívne vouchery v spoločnosti TIERRA VERDE s.r.o. je spolufinancovaný Európskou úniou.

Projekty podporené ČR a EÚ

Od roku 2023 nám beží projekt s názvom "Kreatívne vouchery v spoločnosti TIERRA VERDE s.r.o.", ktorý je spolufinancovaný Európskou úniou. Cieľom tohto projektu je vytvoriť marketingovú a brandovú stratégiu. Výsledným stavom je posilnenie vnímania značky ako kvalitného českého výrobcu a zjednotenie komunikácie. Výstupom bude Brand story, definícia atribútov a benefitov značky, základné wording a slogany. Projekt je súčasťou dotačnej výzvy, o ktorej sa môžete dozvedieť viac na webových stránkách MK ČR.

Výhody registrácie