Štartovací balíček ekodrogérie (1 ks)
 Štartovací balíček ekodrogérie SK

Štartovací balíček ekodrogérie (1 ks)

Chceli by ste sa o svoju domácnosť starať ekologickými prostriedkami, ale neviete, čím začať? Hľadáte praktický darček, ktorý je v súlade s ohľaduplným a udržateľným spôsobom života? V tomto štartovacom balíčku sa na vás teší 14 testovacích balení eko produktov TIERRA VERDE, s ktorými upracete, umyjete riad aj vyperiete bielizeň. Viac o produkte
Na sklade
21,49 €
Štartovací balíček ekodrogérie
  21,49 €

Popis produktu

Na čo sa používa

Každá cesta začína prvým krokom… Štartovacím balíčkom vás chceme pozvať do sveta ekologického upratovania a prania. Nemusíte hneď kupovať veľké balenia ani na internete dlho študovať čo, ako a s čím.

Možno vám vŕta v hlave

Prečo si vybrať práve tento štartovací balíček?

Všetky naše výrobky sú maximálne ohľaduplné k zdraviu ľudí a minimálne zaťažujú prírodu. Väčšina z nich sa môže pýšiť prestížnym certifikátom Ecogarantie, ktorý potvrdzuje ich čisté a nedráždivé zloženie. Preto sú vhodné aj pre najmenšie deti, alergikov a ekzematikov.

Ochutnávkovú sadu sme zabalili do pevnej kartónovej krabice. Vďaka tomu skvele poslúži aj ako užitočný darček. Napríklad pre novopečených rodičov alebo kamarátov, ktorí už urobili prvé krôčiky na ceste k zdravšiemu a vedomejšiemu štýlu života.

Nech už sada doputuje ku komukoľvek, veríme, že ho šetrná a pritom účinná starostlivosť o domácnosť bude baviť! V každom balíčku vysielame do sveta 14 našich overených pracantov a brožúru, ktorá prezradí, s čím všetkým budú radi nápomocní.

K produktu odporúčame dokúpiť

Zloženie

Zloženie jednotlivých výrobkov v sade nájdete kliknutím na detaily jednotlivých produktov zo zoznamu v podrobnom popise tejto sady.

Ostatné informácie/bezpečnosť

Bezpečnostné textyChemický minimalizmus: Suroviny na výrobu našej drogérie vyberáme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty.
Krajina pôvoduČeská republika
Výhody registrácie