Biologický čistič odpadov (papierové vrecko 500 g)
 Biologický čistič odpadov (pap. vrecko 500 g)

Biologický čistič odpadov (papierové vrecko 500 g)

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia. Viac o produkte
Na odpady
Koreňové čističky
Na sklade
14,95 €
Biologický čistič odpadov
  14,95 €

Popis produktu

Ako sa používa

DÁVKOVANIE: Preventívne: 1 odmerka týždenne V prípade upchatého odpadu: 1 odmerka denne do spriechodnenia potrubia.

NÁVOD NA POUŽITIE: Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste prie teplote 5 - 25 °C.

Možno vám vŕta v hlave

AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHÁVANIU ODPADU: Najlepšie je upchatým odpadom predchádzať. Ak sa dá, používajte na odpad sitko. Do drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedla a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte hlavne vnikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálny „lapač” nečistôt). Pra-videlne odpad udržujte v kondícii používaním biologického čističa, v prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj kyslíkový prášok PUER (návod, ako ho použiť na čistenie odpadov, je uvedený na balení). Ak sa odpad úplne upchá a znepriechodní, je nutné ho vyčistiť mechanicky.

K produktu odporúčame dokúpiť

Zloženie

zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov, neobsahuje geneticky modifikované baktérie

Ostatné informácie/bezpečnosť

Bezpečnostné texty V zmesi so vzduchom môže byť vznetlivý. Pri vdýchnutí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Zabráňte vniknutiu do očí. Opláchnite si ruky, ak pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom. Používajte len podľa uvedeného návodu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie. Sypká zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov. Obsahuje kultúry baktérií triedy 1, väčšinou rodu Bacillus. Ide o baktérie, ktoré sa bežne vyskytujú v ekosystémoch a neboli geneticky modifikované.
Krajina pôvoduČeská republika

TIERRA VERDE radí

Odporúčame používať preventívne.

Ak sú odpady už upchaté, skúste PUER v kombinácii s octom a horúcou vodou na spriechodnenie odpadu.

Výhody registrácie